Ismét az Ibrány a terembajnok

2019. január. 28., 14:10   |

Magabiztos játékkal, veretlenül védte meg a címét az Ibrány SE csapata az idei Nyírerdő Kupán.

A megyei felnőtt egyesületek részére az igazgatóság által immár hagyományosan januárban megrendezett felkészülési teremtorna vasárnapi döntőjébe nyolc egyesület kvalifikálta magát. Az egész napos tornán az A-csoportban három hat pontos csapat közül az egymás elleni mérkőzéseknek köszönhetően a Balkány végzett az első, az Apagy a második, míg a Kemecse a harmadik helyen. A B-csoportban a címvédő Ibrány mindenkit magamögé utasított.

A helyosztókon a harmadik helyért rendezett fordulatos találkozón a nyolcas döntő rendszeres résztvevőjének számító Apagy került ki győztesen, míg a fináléban az Ibrány többgólos győzelmet aratott a Balkány felett. Ezt pedig azt jelentette, hogy ismét Madalina György együttese végzett az élen, és a nyári megyei kupa után a Nyírerdő kupát is elhódították..

A tornáról senki sem távozott üres kézzel, sőt a dobogósok a Szizo Sport jóvoltából összesen 200 ezer forint értékű vásárlási utalványban is részesültek.

A véreredmény: 1. Ibrány SE, 2. Balkányi SE, 3. Apagy SE, 4. Tarpa SC, 5. Kemecse SE, 6. Gyulaháza KSE, 7. Nyíribrony SE, 8. Csengersimáért KHE,