Nyírségi siker a futsal bajnokságban

2018. február. 27., 11:34   |

A Nyírség NSC „B" csapatának sikerével ért véget az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága által első alkalommal kiírt Leány U15 futsal bajnokság.

A benevezett nyolc együttes az év első két hónapjában hétvégente a megye több csarnokában mérkőzött meg egymással. A 14 fordulós pontvadászatot végül hibátlan teljesítménnyel nyerte a Kósa János által irányított nyíregyházi csapat. A dobogó második fokára a Mátészalka ért fel, míg a harmadik helyen a Fehérgyarmat végzett, nagy csatában megelőzve az újfehértói lányokat. A végig rendkívül sportszerű keretek között zajló, színvonalas mérkőzéseket hozó futsal bajnokság megfelelően szolgálta a csapatok tavaszi szezonra való felkészülését.

A leány futsal U15-ös bajnokság végeredménye: 1. Nyírség NSC „B" 42 pont, 2. Mátészalkai MTK 32 pont, 3. Fehérgyarmat SC 28 pont, 4. Újfehértói Sportklub 25 pont, 5. Nyírség NSC „A" 15 pont, 6. Puskás Partner Nagyecsed 12 pont, 7. Dombrád SE 8 pont, 8. Csenger Futsal 2 pont